Komunikace a práce s oběťmi domácího násilí

Termín
Počet kreditů 8
Adresa , Celá ČR
Obsazenost Volná místa
  • 5 200 Kč
  • Počet míst

Podrobnosti kurzu

Typ kurzu Další vzdělávání pracovníků (8 kredity)
Náplň kurzu

SEMINÁŘ PRO SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY, PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH A VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB (PODÁNA ŽÁDOST O AKREDITACI NA MPSV). 

V praxi výkonu téměř všech oblastí sociální práce se pomáhající profesionálové setkávají s oběťmi domácího násilí. Kurz se zaměřuje na rozpoznání znaků domácího násilí a schopnost reagovat na situaci pro profesionály, kteří se ve výkonu praxe běžně nesetkávají s oběťmi domácího násilí. Frekventanti budou seznámeni s charakteristickými znaky obětí, typy násilných osob a se základními otázkami směřujícími ke zjištění rizika eskalace domácího násilí. Část kurz bude věnována dilematům sociální práce a to kdy zasáhnout z hlediska profesionála a kdy zasáhnout z hlediska platné legislativy. Na závěr budou zmíněna práva obětí trestných činů vycházející ze zákona o obětech trestných činů.

Typ: seminář - „školící akce“

Lektoři: Daniela Květenská

Organizační pokyny: výuka probíhá v zařízení objednatele

Místo: celá ČR

Kapacita: max. 15 účastníků

Přihlášky: telefonicky na čísle +420.603 550 726 nebo e-mailem

Rozsah kurzu Teoretická část - 8 hodinPraktická část - 0 hodin
Informace o ceně Cena zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km
Výstupní doklad osvědčení o absolvování semináře - "školící akce", které se mu započítává do povinného vzdělávání (viz. z. č. 108/2006 Sb. § 111 a §116)
Více informací www.mousou.cz/komunikace-a-prace-s-obetmi-domaciho-nasili

Podobné kurzy

Nabídka všech kurzů

Novinky

Všechny novinky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím