Master of Business Administration (MBA)

Termín
Adresa Olomouc, Olomoucký kraj
Obsazenost Volná místa
  • 39 000 Kč
  • Počet míst

Podrobnosti kurzu

Typ kurzu Odborný kurz
Náplň kurzu

Master of Business Administration (MBA) je zahraniční manažerský studijní program, který není dle zákona o vysokých školách zahrnutý do systému vysokoškolského studia v České republice. Tento program MBA realizujeme v České republice jako tuzemská součást zahraniční vysoké školy. Studijní program MBA Vysoké školy Jagiellońské v Toruni má univerzální, celosvětovou platnost.

Studium programu MBA trvá jeden semestr. Studium je zahajováno se studentem vždy individuálně a začíná okamžikem přihlášení ke studiu. Forma studia je v distanční (online) formě. 

Studijní obory: https://www.study-mba.cz/

Absolventi programu MBA získají diplom z Vysoké školy Jagiellońské v Toruni, Fakulty veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti o absolvování programu MBA v uvedeném studijním oboru, opravňujícím užívání titulu MBA za jménem. Společně s diplomem bude absolventu vystaven Diploma Supplement, na kterém bude uvedena oborová specializace programu MBA, absolvované studijní moduly, téma disertační práce a jméno vedoucího disertační práce.

 

Rozsah kurzu Teoretická část - 0 hodinPraktická část - 0 hodin
Informace o ceně Sleva 1.000 Kč z ceny kurzu při zadání slova "OLOMOUC" do pole "Poznámka" v on-line formuláři přihlášky ke studiu.
Podmínky účasti Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Ukončení kurzu absolvované studijní moduly, disertační práce
Výstupní doklad Diploma Supplement
Přihláška kurzu https://www.study-mba.cz/
Více informací https://www.study-mba.cz/

Podobné kurzy

Nabídka všech kurzů

Novinky

Všechny novinky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím